ČLENOVÉ A PERSONÁL PŠŠ

VERONIKA TÁBORSKÁ

Členka výboru PŠŠ a hlavní vedoucí

Šachy hraji od svých 6 let a na tábor jezdím od roku 1994. Mimo kuchařky a zdravotníka jsem již vystřídala všechny role, které na táboře existují. Jedinečná atmosféra a skvělí lidé vytváří dohromady prostředí, bez kterého si již nedokážu představit léto.

JIŘÍ CHARVÁT

Člen výboru PŠŠ a programový vedoucí

Na tábor jsem poprvé zavítal v osmi letech, v roce 2002, a od té doby bylo o náplni dvou týdnů z prázdnin rozhodnuto až do dnešních dní. Mimo tábor se snažím dělat vědu, a pokud zbývá čas, tak i sportovat.

VOJTĚCH MEJZLÍK

Zástupce hlavní vedoucí

VÁCLAV NĚMEC

Programový vedoucí

ARANKA HRUŠKOVÁ

Oddílová vedoucí

Narodila jsem se v Praze, ale vystudovala jsem matematiku v Anglii a v roce 2018 jsem se přestěhovala za doktorátem do Budapešti. Na palučinský tábor jezdím od dvanácti let a od té doby mě jeho příjemná atmosféra láká téměř každoročně zpět. Nyní jsou ovšem místo šachů v průběhu roku mými hlavními koníčky tanec a hudba.

TOMÁŠ HO

Oddílový vedoucí

V roce 2012 mě na tábor přivedli Škuty a Šimon, se kterými jsme hráli šachy v klubu. Od té doby je tábor součástí mého života díky úžasnému kolektivu. Kromě šachů studuji na ČVUT, baví mě tancování, matematika, dělání blbostí a tak dále.                                       

DAVID VÝPRACHTICKÝ

Oddílový vedoucí

                                  

PAVEL TÓTH

Kameraman a šachoun

Obyčejný kluk, který v roce 2002 na Palučinský tábor přišel v době rozmachu LARPu jako animátor, později našel zalíbení v pracích, jež nejsou moc vidět na veřejnosti, ale jež jsou potřeba udělat, čištění bazénu, tvorba videí a další. V civilu ho najdete na Úřadě práce - na druhé straně přepážky

KRYSTÝNA KOVAŘÍKOVÁ

Programová vedoucí

Ahoj, říkají mi Istien a na tábor jezdím každoročně od svých osmi let, je to moje "srdcovka". V současnosti mám tři malé děti, takže už nezastávám roli oddílové vedoucí a dění pozoruji z povzdálí.

JAN REITINGER

Oddílový vedoucí

Ahoj, jmenuji se Jan Reitinger, ale na táboře mi všichni říkají Artur. Žiji v Plzni a kromě šachů se rád věnuji čtení, deskovkám, cyklistice nebo florbalu. Náš tábor mám rád od dětství kvůli jeho nezaměnitelné atmosféře a hlavně skvělým lidem, kteří na něj jezdí.

VOJTĚCH ŘÍHA

Oddílový vedoucí

Ahoj, pocházím z Hradce Králové a jsem studentem Technické univerzity v Liberci. Na tábor jezdím přes 10 let a jsem oddílový vedoucí.

ŠIMON ŠATRA

Oddílový vedoucí

Na tábor jezdím od svých 13 let, za tu dobu jsem se do něj a do jeho kolektivu zamiloval a nyní jezdím na tábor jako vedoucí. Přes rok studuji fyziku na matfyzu a mezi mé koníčky patří šachy, lezení na stěnu a ultimate frisbee.

ŠÁRKA RŮŽIČKOVÁ

Programová vedoucí

Na Palučiny jsem začala jezdit v roce 2003 a stále se sem ráda vracím, i když v posledních letech jen jako návstěvnice s vlastním dítětem. V životě jinak fotografuju, čtu, hraju a spoluorganizuju larpy a tancuju.

ONDŘEJ KABELKA

Oddílový vedoucí

 Ahoj, jmenuji se Ondra a na tábor jezdím již od svých 8 let. Jsem student na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Mezi mé koníčky patří především šachy a fotbal. Dále se aktivně věnuji florbalu a tenisu. Jsem velmi rád, že můžu jako oddílový vedoucí pokračovat v tradici tábora, a tím dále předávat radost a zážitky dětem jako jsem býval kdysi já.

JOSEFÍNA KRÁLOVÁ

Oddílová vedoucí

Palučinský tábor je již přes 10 let nedílnou součástí mého života. Díky němu jsem potkala spoustu skvělých lidí a zažila mnoho nezapomenutelných zážitků. I když poslední roky už jezdím jako vedoucí, stále si bez těchto dvou týdnů v roce neumím představit prázdniny

ADÉLA BIERSKÁ

Oddílová vedoucí

Studuju informatiku na FI MUNI v Brně a žiju pro dobrou kávu a jídlo. Kromě šachů ještě miluju španělštinu a dobrou hudbu, kterou poslouchám téměř pořád. Nejsem zrovna sportovní typ, když už se mám pohybovat, tak nejlépe metrem, autem nebo letadlem.

TOMÁŠ HANZLÍK

Oddílový vedoucí

Milovník dobrého jídla, nekorektních vtipů a pozitivní nálady, mívající občasné kontroverzní názory. Ananas na pizzu patří!

STANISLAV JEŽEK

Instruktor

Studuji na gymnáziu Český Brod. Na táboře dělám instruktora druhým rokem a jezdím na něj už od svých pěti let. Přátelská atmosféra a úžasný kolektiv mě na táboře udrželi do teď.

ONDŘEJ MAZURA

Člen výboru PŠŠ a oddílový vedoucí

Ročník 1993, pražská naplavenina původem ze Žamberka. Syn šachového trenéra. Vystudovaný bakalář pracující v televizi. Na tábor jezdím nepřetržitě od svých deseti let, a díky téhle skvělé partě hned tak nepřestanu.

JOSEF ČERNÝ

Člen výboru PŠŠ a programový vedoucí

Vyrostl jsem společně s táborem. Začínal jsem v roce 2002 jako nejmenší prcek v oddílu. V průběhu let, co jsem pracoval pro tábor, jsem se dostal až do současného stavu, člen výboru PŠŠ. Kromě šachů a táboru k mým koníčkům patří hlavně cestování, frisbee, cyklistika a lyžování.

ONDŘEJ MEJZLÍK

Programový vedoucí a šachový trenér

K šachům jsem se poprvé dostal ve čtyřech letech a od té doby mě nepustily. Na palučinský tábor jsem začal jezdit o další čtyři roky později a stal se nedílnou součástí mého života, stejně jako víkendové akce a celá PŠŠ díky skvělé partě lidí.

MARTIN KŮS

Programový vedoucí

Na tábor jezdím již přes dvacet let. Za ty roky jsem tam poznal nespočet báječných lidí a nových kamarádů. A také hromadu zážitků a srandy. Mám rád architekturu, umění a rebelský přístup k věcem :)

JIŘÍ ŠKUTHAN

Oddílový vedoucí

V roce 2010 jsem se na tábor dostal poprvé úplnou náhodou. Bylo to nejlepších 14 dní v roce. Od té doby jezdím pravidelně, nyní už jako oddílový vedoucí. Mezi moje koníčky patří počítačový hry, sporty všeho druhu a samozřejmě šachy.

PETRA MEJZLÍKOVÁ

Oddílová vedoucí

Vystudovala jsem převážně umění, živím se jako ajťák a ve volném čase renovuji nábytek. Krom toho mám ráda toulky přírodou, raketové sporty a originalitu všeho druhu.
Pro Palučiňáky jsem naplavenina :o), protože jsem začala jezdit až jako vedoucí, ale tábor, děti a vedoucí, to je každoroční srdcovka.

PETR KIRSCH

Oddílový vedoucí

                                   

JANA LEICHTEROVÁ

Programová vedoucí

Na tábor jezdím od roku 2010, ať už jako oddílová vedoucí nebo animák. Vystudovala jsem politologii a žurnalistiku, ráda cestuji a chci stihnout "30 pod 30" - do svých třiceti let navštívit třicet různých zemí světa!

VOJTĚCH KASTNER

Programový vedoucí

        

JOSEF KRÁTKÝ

Zdravotník

Na tábor jsem se dostal náhodou, a to přes inzerát: „hledá se zdravotnice“… od té doby jsem nevynechal jediný ročník. Moje role říká jasně, co dělám na táboře, mimo to si ale rád najdu čas na deskovou hru, rozbory partií a propagovaní nejmenovaného fotbalového klubu.

JAN KUČERA

Oddílový vedoucí

           

LUCIE AMBROŽOVÁ

Instruktorka

Na Palučiny jsem poprvé dorazila v roce 2011, ve svých jedenácti letech. Od té doby se na tábor vracím každý rok a léto bez něj si již nedovedu představit. Baví mě všechny druhy deskových a logických her a hříček a nepohrdnu ani většinou sportů.

MICHAL JELÍNEK

Programový vedoucí

Jmenuji se Michal, jsem z Prahy a studuji matematiku na Matfyzu. Vedle svých zálib v počítání a ve sportu také velmi rád trávím dva letní týdny na palučinském šachovém táboře. Jezdím na něj už od roku 2008 a letos budu mít na starost šachový program.

VÁCLAV GRUNDMAN

Oddílový vedoucí

Jmenuji se Vašek, jsem z východních Čech a studuji psychologii na univerzitě Palackého v Olomouci. Když se nezabývám šachy, tak hraji na kytaru nebo skládám poezii. Na palučinský tábor jezdím od roku 2013.

MICHAL KŘEPINSKÝ

Oddílový vedoucí

Ahoj, jmenuji se Michal a na tábor jezdím od roku 2012. Baví mě všechny různé hry, občas trochu hraju na piano a taky se zajímám o astronomii.

MICHAL NOVOTNÝ

Oddílový vedoucí

  

JAKUB ŘEHÁK

Oddílový vedoucí

             

© 2020 Palučinská šachová škola z.s.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube